Kurumsal | Hız Mühendislik

Isıtma Soğutma Sistemleri Modüler Baca Sistemleri Klima Sistemleri Havalandırma Sistemleri Tesisat Sistemleri

Bizden Haberler


Hız Mühendislik Kurumsal


Hız Mühendislik Kurumsal

YAĞIZ ENERJİ MAKİNA 2008 yılında kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, temel vizyon olarak belirlediği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış üretim ve hizmet anlayışını tüm Türkiye ve tüm dünyayı kapsayacak şekilde hızla sürdürmektedir.   

YAĞIZ ENERJİ MAKİNA; 2009 yılında Özsan Sanayi Sitesinde üretimine başlamış olduğu EKOMAXİ Markası ile modüler su depolama sistemleri alanında Türkiye'de başarısını ve kalitesini dört yılda kanıtlamış oldu.

2014 yılının  başında Malatya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 2500M2 Kapalı Alan, 13.500 M2 açık alan ile kendi fabri kasında bir çok makina parkınıda güçlendirerek faaliyetlerine devam etmektedir. Bu değişim ve gelişim ile birlikte;

Doğalgaz Baca Sistemleri,    Sığınak Havalandırma Sistemleri,       Genel Havalandırma Sistemleri

konularında üretime başlamıştır.  Firmamız;  son teknolojileri yakından takip etmekte olup müşterilerinin ihtiyaçlarına, sürekli yenilenerek cevap vermektedir.

VizyonumuzHızla gelişen teknolojik değişimlerin alanımızdaki yansımalarını bünyemize dahil ederek, portföyümüzün bizden talep ve beklentilerine cevap vermek.
Kuruluşumuz insan sağlığına, sektörümüzün içinde bulunduğu değişim sürecine, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek katkıda bulunmayı ve lider bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Bu hedefler ışığında;   
• Dengeli büyüyerek itibarlı ve güçlü bir şirket olmak,   
• Hizmette yüksek kalite, dürüstlük ilkesi ile istikrar sağlamak,   
• Alanında bulunan ürünler ile ilgili yenilikleri uygulamak ve  sunmak.   
• Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz ürünlerin, ülkemiz ekonomisine, çevreye, insan ve hayvan sağlığına katkı sağlayan, ürünler olması için sosyal sorumluluk bilinci ile hizmet vermek.


MisyonumuzYAĞIZ ENERJİ MAKİNA; 2009 yılında Özsan Sanayi Sitesinde üretimine başlamış olduğu EKOMAXİ Markası ile modüler su depolama sistemleri alanında Türkiye'de başarısını ve kalitesini dört yılda kanıtlamış oldu.